בחירת רכב לחתונה: המדריך המלא

הכנות לחתונה כוללות שלל שלבים שעשויות להפתיע אנשים, וזאת כי לצד העובדה שברור שצריך למצוא אולם ולרכוש בגדי חתן וכלה, לא כולם לוקחים בחשבון שהם ישקיעו מחשבה בעיצוב החופה, או בבחירת סוכריות גומי לעמדת האלכוהול, וכך גם נכון הדבר בכול הנוגע לבחירת רכב לחתונה.

סינדרלה ליום אחד

מדוע באמת לשכור רכב עבור יום החתונה כשיש לכם בחנייה רכב נהדר ואפילו אחד שנראה טוב? ובכן ממש כשם שניתן להכין בבית חביתה וקפה, אך עדיין אנשים רבים בוחרים להזמין ארוחת בוקר בבית קפה, כך גם שלל זוגות מבקשים להתפנק עם רכב מושכר ולהשאיר את שלהם בבית. באופן שכזה סך ההתנהלות מרגישה הרבה יותר מיוחדת, התמונות משאירות רושם יותר טוב ואף ניתן להגשים חלום (ולו ליום אחד) – להגיע לחתונה ברכב שתמיד רציתם, כאשר חתונה היא בהחלט זמן נהדר לחלום בגדול. מכאן שאין שאלה האם לשכור רכב, אך כן הכרחי לערוך בירור על השכרת רכב לחתונה – בכדי לקבל מענה מלא לצד מחיר שווה.

 רכב לחתונה המדריך המלא

5 שיקולים ממונעים:

  1. עיצוב – כאשר עומדים לבחור עיצוב של רכב ייעודי ליום החתונה, חשוב לעצור ולהבין איזה עיצוב מחפשים ולא איזה עיצוב הרוב בוחרים. כמו כן, מאוד ייתכן שבחרתם לערוך חתונה בעלת קונספט מסוים, ועל כן זה רק מתבקש שתבחרו ברכב שמיישר קו עם המאפיינים שעומדים על הפרק. כמו כן, תשקלו האם מעדיפים חלונות כהים, ולו בשביל ליהנות מקצת פרטיות טרם פוגשים את כולם.
  2. גודל – לצד רכב שמתאים לשלושה נוסעים, ניתן למצוא רכב שמתאים לעשרה אנשים. משמע חשוב להבין עם כמה אנשים מבקשים להגיע לחתונה, כי מאוד ייתכן שתרצו שהצלם ילווה אתכם תוך כדי הנסיעה, שיצטרפו חברים קרובים שיתחילו לעשות שמח עוד בדרך וכדומה.
  3. בטיחות – אין שאלה שלא עולים לרכב לאחר שתייה, אך יש פרמטרים נוספים שחשובים עבור שמירה על הבטיחות, ועל כן אם מבקשים לשמור על עצמכם ועל החברים המלווים, מוטב לבחור ברכב יוקרתי שמכיל את מיטב מערכות הבטיחות, ולו בשביל שתהיו כמה שיותר רגועים.
  4. מיקום החתונה – אם החתונה מתקיימת בחוף הים או באמצע השטח, יהיה זה רק הגיוני לשכור רכב שטח יוקרתי, ולו בשביל לבצע כניסה מרשימה דרך שביל עפר מפתיע.
  5. כמות רכבים – מאוד ייתכן שאתם מבקשים לארגן שיירה של רכבים זהים שיגיעו ביחד למקום החתונה, ועל כן מראש רצוי לברר איזה דגם ניתן להזמין בכמות הרצויה.

הדלעת שהפכה לכרכרה

עתה מרגישים יותר מוכנים להפוך את הדלעת שלכם לרכב יוקרה? ובכן רק נותר לוודא ששניכם מקבלים ביחד החלטה. מה עוד חשוב לברר? האם ניתן לעצב אותו, מי מורשה לנהוג בו ולאן ניתן להחזיר אותו. המון מזל טוב!