3 רעיונות לתכנון חתונה בקונספט אחר

אם עוצרים לחשוב על זה, קונספט של חתונה הוא באמת מטורף, כי מה הסיכוי ששני אנשים ימצאו בדיוק את החצי השני שלהם? ובכן לכאורה לא גדול, אך בפועל הנס הזה קורה פעם אחר פעם ואת הנס הזה אנשים חוגגים באירוע גדול ומרשים שנקרא "חתונה". עם זאת, ממש כפי שלא כל בן זוג מתאים לכם, כך גם לא כל חתונה סטנדרטית בהכרח מתאימה לכם, ועל כן עצרו שוב, והפעם תבחנו כיצד אתם רוצים להתחתן, כי לצד החתונה הרגילה, קיימות מגוון חתונות ייחודיות. להלן 3 רעיונות לתכנון חתונה בקונספט אחר, אך תרגישו חופשי לקבל כיוון ולעוף למקום אחר – מדובר בחתונה שהיא אך ורק של שניכם!

חתונה בשוק

צאו מהקונספט של חתונה באולם, אלא פשוט הביטו מסביב ותבחרו מקום שאתם מתחברים אליו. כך למשל ניתן להרים חתונת בוקר בשוק מחנה יהודה הססגוני ולשלב טיול באזור עם מעגל מתופפים ואף לצד "קופונים" שמאפשרים לאורחים לאכול בחינם במגוון המסעדות שמפוזרות לאורך השוק. כיצד מרימים אירוע מורכב שכזה? ראשית תסגרו את כל הציוד להשכרה באתר PLAYMUSIC (ציוד שנוגע לתאורה, הגברה, מיקרופונים ועוד) ותעצבו מפה שתדריך את האורחים לגבי התחנות השונות, כך שביום החתונה הכול יהיה יותר ברור.

חתונה בקיבוץ

חתונה לבנה

קחו את המונח "לילה לבן" וקחו את שמלת הכלה הלבנה ותאחדו בין השניים. מה קיבלתם? חתונה לבנה שמתקיימת בשעות הלילה תחת כיפת השמיים. הרעיון הוא כזה: מזמינים את כל האורחים הקרובים לארוחת בוקר חגיגית ואז גם עורכים את טקס החופה, כאשר בצהריים נפרדים מכולם ובלילה נפגשים בשנית. בלילה נפגשים רק עם החברים הקרובים ומתחילים מסיבת לילה בשטח הפתוח, לצד אור הכוכבים, מוזיקה טובה, חביות בירה ובופה שמציע מאנצ'יז טעים, ופשוט חוגגים ביחד עם האורחים את הלילה הראשון כבעל ואישה, כאשר עם הזריחה (תבחרו במקום שהיא נראית לעין) מרימים לחיים ומאחלים לכולם התחלות חדשות ומהנות. למי חתונה שכזו מתאימה? לזוגות שאין להם הרבה אורחים מבוגרים וכן הרבה אורחים צעירים, ובעיקר לזוגות שאוהבים מסיבות שטח. על מה יש להקפיד? להתחתן בסופ"ש, כך שיהיה זמן לנוח כראוי לפני ואחרי.

חתונה קיבוצית

אם תשאלו קיבוצניק וותיק איך פעם הרימו חתונה, הוא יענה לכם שכל אורח הביא משהו לאכול וכך אט אט נבנה בופה טעים במיוחד. מכאן שאם מבקשים חתונה נוסטלגית, או פשוט מבקשים למנוע מהאורחים להביא מתנות יקרות, תבחרו באופציה הזו. למה הכוונה? בוחרים יעד רצוי ובהזמנה מבהירים שתשמחו שכולם יגיעו אך לא יביאו מתנה, אלא רק מנה טעימה. באופן שכזה אנשים ישמחו לצאת ולבלות מבלי לשלם כמה מאות שקלים ועדיין ירגישו בנוח (הם כבר תרמו את חלקם). מה עוד? אם כבר "חתונה קיבוצית" אז גם תשקלו להרים אותה במקום שמזוהה עם קיבוץ. כך למשל עיצוב של שטח חקלאי יכול לצאת מדליק, חתונה בבריכה שכוללת משחקי מים יכולה להיות מאוד מרעננת (אל תשכחו להביא מציל) וכדומה. טיפ לדרך? תצאו מהקופסה ותקבלו החלטה כזוג!