מתנות שכל כלת בת מצווה תשמח לקבל

אם תכף מתקרבת בת המצווה של ילדה שאתם אוהבים, לה רוצים להעניק מתנה מתחשבת – חשוב שתדעו שיש כמה מתנות מקוריות ומיוחדות שאפשר להעניק לילדות שחוגגות בת מצווה. נערות בגילים שונים אוהבות לבצע מגוון פעילויות. מתנה מקורית שתפתח כישורים, יכולה להתאים מאד עבור אירוע כזה. בחירת מתנות מקוריות במגוון רחב של תחומים עבור בת מצווה – מהווה הזדמנות נהדרת לפתח כישרונות. אבל איזה מתנות מתאימות לבת מצווה? הנה כמה הצעות מקוריות:

 גובלנים לרקמה

נערות בכל הגילים מפתחות תחביבים שהופכים עם הזמן למקצוע של ממש! יש נערות שאוהבות לרקום ולהוציא עבודות מרהיבות תחת ידן. רקמה היא אומנות של ממש המאפשרת הבעה, יצירה ושעות של כיף. גובלנים לרקמה במגוון ציורים וצבעים יספקו לנערה התעמקות בתחביב מושלם! ערכות כאלה כוללות חוטי צמר או אקריליק, מעמד או בסיס לרקמה, מחטים מתאימות לפעילות, חוברות דוגמאות צבעונית ומגוון ציורי רקמה לפעילות כיפית ויצירתית.

שרשרת עם שמה של הילדה

שרשרת זהב עם תליון מעוצב באותיות של שמה של הילדה, תהיה מתנה מרגשת וטרנדית, שהילדה יכולה לענוד כמובן גם ביום חגיגת בת המצווה שלה. נערות רבות אוהבות תכשיטים נוצצים ומייחלות לקבל תכשיט יפה במתנה. שרשרת עם שם או עם האות הראשונה של שמה של הילדה: תראה נהדר ותספק מזכרת מהממת.

חוג אילוף כלבים

אם הנערה אוהבת מאוד כלבים, תוכלו לבחור עבורה פעילות המתאימה לילדים שאוהבים בעלי חיים, או שיש להם חיות מחמד. אם תרצו אפשר לרכוש לילדה קורס אילוף קצר או חוג ריקוד עם כלבים במידה ויש לה כלב.

 

 

ערכה להכנת שוקולדים

דרך נוספת להעניק מתנה מתייחסת אל עולם השוקולד והאפייה. נערות אוהבות להכין עוגות ועוגיות, לאפות מאפינס שוקולד ולהכין מגוון פריטים מתוקים. מי שאוהבת לעשות ניסיונות במטבח, תשמח לקבל ערכה להכנת שוקולדים או ערכת אפייה.

תמונה לחדר

לקראת גיל בת מצווה, יש נערות להחליף את העיצוב של חדרן. אם תעניקו לילדה תמונה יפה לחדר או צילום מקסים, אפילו שלה, תוכלו לסייע לה לעצב מחדר את חדרה. בדקו איזה תמונות נערות בגיל זה אוהבות, ורכשו תמונה יפה בהתאם לגודל הקיר ולעיצוב החדר.

שייט משפחתי

דבר נוסף שתוכלו לעשות (אם אתם בני המשפחה הקרובה)  זה לקחת את הילדה ליום שייט כייפי במיוחד. במרינה של תל אביב או הרצליה ואפילו של אילת, תמצאו יאכטות שניתן לשכור ולצאת באמצעותן לשייט משפחתי כיפי עם ארוחת בוקר, הדרכה של הקפטן, שחייה בלב ים ושאר פעילויות מרתקות.

אז אם אתם רוצים לשמח את כלת בת המצווה, נסו לגלות איזו מתנה מקורית תעסיק אותה או תשמח אותה במיוחד. לאחר מכן בחרו מתנה איכותית ומקורית ודאגו להתאים אותה לאופייה וטעמה האישי של הנערה.