מטפחים את עור הפנים לפני החתונה: 5 טיפים לחידוש ומיצוק העור

תהליך של טיפוח עור הפנים הוא שלב חיוני בדרך לחתונה. למעשה, כל כלה רוצה להגיע במיטבה ליום החשוב ביותר של החיים, בייחוד כאשר אלמנט בולט ובלתי נפרד מהשמלה כמו גם הנעליים הוא העור הקורן והמתוח. על מנת לחדש את העור כמו גם למצק אותו לפני החתונה, אפשר ואף רצוי להתחיל כבר עכשיו במסגרת ההכנות ליצור שגרת טיפוח חדשה ואפקטיבית. בשביל לסייע לכן, בחרנו חמישה טיפים מעולים לטיפוח מקצועי – ובר תוצאה.

שילוב של תוסף תזונה קולגן בתפריט

לתפריט שלכן יש השפעה אדירה על המראה של עור הפנים, בייחוד בגילאים בוגרים. הקולגן הוא חלבון המצוי ברובו בעור הפנים, כאשר הגוף מייצר אותו באופן עצמאי. החל מגיל 25 ועם תהליך ההזדקנות קצב הייצור פוחת, ובהתאם לכך מתחילים להיווצר קמטוטים כמו גם ירידת נפח בפנים. תוסף התזונה קולגן הוא תוסף מעולה המכיל ריכוז גבוה של קולגן לצד ויטמינים החיוניים לבריאות העור. שימוש קבוע בתוסף התזונה בתפריט הוא בעל חשיבות עצומה למראה עור הפנים, אך גם לחיזוק הציפורניים, שיקום הסחוס ועוד.

הקפדה על שתיית מים

מים הם החמצן של הגוף והם אחראיים בין היתר גם על תהליכים רבים, כולל המראה של עור הפנים. אם אתם חוות לחץ משמעותי לקראת החתונה ומוצאות את עצמכן מדלגות על שתייה של מים ושותות במקום משקה ממותק, זה הזמן לעצור. רכשו מבעוד מועד בקבור שומר קור והקפידו לסיים לפחות בקבוק אחד של מים בכל יום.

טיפול לייזר

אחד מהטיפולים המתקדמים ביותר הוא טיפול לייזר המתבצע באמצעות מכשור מתקדם, והוא נועד לשפר את המרקם של העור., למצק אותו ואף לטפל בחטטים וצלקות שנגרמו כתוצאה מאקנה. מדובר בטיפול שתופס תאוצה במיוחד בקרב הכוכבות הגדולות בהוליווד אבל גם כאן בישראל, בשל התוצאות המצוינות שלו. למרות תג המחיר הגבוה יחסית, טיפול זה מהווה הזדמנות מעולה לשלב בשגרת הטיפוח טיפול מתקדם ובטוח לשימוש, בתנאי כי הוא אכן מתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים.

 

 

רולר למיצוק העור

עולם הטכנולוגיה לא פסח על עולם טיפולי הפנים, כאשר פיתוח מיוחד הוא רולר שמחמם את העור לעומק ובהתאם לכך אמור להמריץ את ייצור הקולגן, מתוך מטרה ליצור עור פנים בריא ומתוח. צריך לציין בנקודה זו כי מדובר במכשיר חדש יחסית ועל כן אין עדיין הוכחות מדעיות להצלחה שלו, אולם הוא בהחלט יכול להשתלב בשגרת הטיפוח לפחות פעם בשבועיים.

דרמה רולר

על מנת לחדש את העור ובכך להוביל לתהליך טיפול אפקטיבי, ניתן להשתמש במכשיר בשם דרמה רולר. מדובר במכשיר ביתי וקל לשימוש הכולל מחטים עדינות הפוצעות את עור הפנים בצורה מבוקרת, מתוך מטרה לעודד את קצב הייצור של האלסטין כמו גם קולגן. מומלץ להשתמש בדרמה רולר אחת לשלושה שבועות ותוך שימת דגש על שילוב של אמפולות איכותיות שיכולות לסייע לטובת הגברת האפקט של מיצוק העור.

לסיכום

שגרת טיפוח אפקטיבית שתוביל לתוצאות טובות כוללת קודם כל אבחון מדויק של העור על ידי קוסמטיקאית, ובהתאם לכך יצירת שגרת טיפוח המשלבת תכשירים איכותיים לצד מכשור מתקדם. מאחר ולתזונה יש השפעה דרמטית על מראה עור הפנים, ועל כן שילוב של תוסף תזונה כמו למשל תוסף תזונה קולגן מהווה הזדמנות מצוינת ליצירה של עור מתוח שגם נראה נהדר וגם יאפשר למקסם את התוצאה של האיפור ביום הכלולות. שיהיה במזל טוב!

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.