מדריך לחתן: עיצוב זקן עם סכין גילוח בכמה צעדים פשוטים

מתחתן בקרוב? מזל טוב! רגע לפני היום המאושר ביותר בחייך, זה הזמן לקבל סיוע לצורך עיצוב הזקן, בכמה צעדים פשוטים. מוכנים? בוא נתחיל, יש לנו חתונה להתכונן אליה!

עיצוב זקן באמצעות סכין גילוח: כל אחד יכול

אין ספק שיום החתונה מהווה את היום המרגש והחשוב ביותר בחיים של כלות וחתנים, וכמו כל חתן נרגש גם אתם בוודאי רוצים להגיע במיטבכם. לאחר שרכשתם במיטב כספכם חליפה ונעליים, הגיע הזמן לעבור לשלב הבא – טיפוח ועיצוב הזקן. השלב הראשון והחשוב ביותר הוא לבצע רכישה של סכין גילוח איכותית, וזאת בכדי להוביל בסופו של דבר לתוצאות מדויקות ומחמיאות. תוכלו לקרוא עוד באתר הזה לגבי החלטה על הסכין שהכי טובה לכם, וזאת בשל העובדה כי כיום ניתן לבצע רכישה של סכיני גילוח בטווח מחירים רחב ועם שוני מבחינת העיצוב של הסכין והלהבים. על כן, מעבר על הסקירות ברשת מהווה את המפתח לקראת התאמה מושלמת (אחרי הכלה, כמובן) אשר במסגרתה תוכלו לעצב את הזקן בבטיחות ובאופן מדויק. גברים רבים מקפידים לבצע גילוח מוחלט של השיער לפני החתונה, אולם ניתן בהחלט לבצע את פעולת הגילוח גם כאשר ישנו זקן, כך שכל אחד יכול להתחבר לסגנון האישי שלו – השמיים כאן הם הגבול, ועל כן חשבו מהו הסגנון האישי שלכם, והתאימו אותו לצרכים שלכם.

מדריך לחתן עיצוב זקן עם סכין גילוח בכמה צעדים פשוטים

איך מעצבים את הזקן באמצעות סכין?

ראשית כל, עיצוב הזקן חייב להתבצע רק לאחר בחינת מבנה הפנים ולאחר מכן בחירה בסגנון גילוח שמתאים ומחמיא לך. מומלץ להיוועץ עם ספר מקצועי לגבי העיצוב עצמו, ולהקפיד להשתמש בג'ל גילוח לפני בכדי לרכך את עור הפנים לפני הפעולה של הגילוח. שמרו על מסגרת הפנים והקפידו לבצע את הגילוח בתנועות עדינות, כאשר בעת הצורך ניתן להשתמש גם במכונה ובמספרים לצורך עיצוב מקצועי ונכון. טיפ נוסף מאיתנו: כדאי גם להכין את השיער ולהתאים גם את התספורת הכללית אל עיצוב הזקן, ולוודא ששניהם מתאימים יחד לפי הטעם האישי של כל חתן.

גילוח מצדי הפנים כלפי פנים

פעולה מהירה מדי של גילוח עשויה להוביל ל"חורים" בזקן ובהתאם לכך גם יצירה של פצעים. בשל כך, חשוב לבצע את הפעולה בזהירות, מבחוץ לבפנים. כלומר, להתחיל את הגילוח מהפאות ולעבור בהדרגתיות לאזור של הזקן עצמו, כאשר חשוב לשמור על מצב שיווני במסגרתו אתם מגלחים את הקצוות הסוררות עד לאזור הסנטר. אל תשכחו לגלח גם את האזור מתחת לאף, ובמידת הצורך להיעזר במספרים בכדי לגזור את השערות הארוכות יותר.

לסיכום, טכניקה של גילוח היא לא מורכבת אך כן דורשת מיומנות. מומלץ לפני שאתם מחליטים להתגלח להתייעץ ולקבל טיפים דרך ספרים, או לעשות דרכם את מסגרת הפנים וביום החתונה להתגלח עם או בלי הזקן שלכם. טיפוח גברי הוא כבר לא מה שהיה פעם והיום מאוד פשוט לשמור על טיפוח גברי, ולכן תוכלו למרוח לאחר מכן ג'ל שמרכך את הפנים כמו גם מי פנים, ואתם מוכנים ליום הגדול שלכם. שיהיה במזל טוב!