חתן וכלה: כך תכינו את השיער ליום החתונה

בשעה טובה החלטתם להתחתן והיום הגדול כבר ממש מעבר לפינה? ובכן, אנחנו בטוחים שההתרגשות כבר מציפה אתכם וכנראה שהראש שלכם טרוד גם בלא מעט תכנונים וארגונים לקראת החגיגה המרגשת. אם כבר בחרתם אולם, דאגתם לדיג'יי, סגרתם עם צלם מקצועי והזמנתם את כל האורחים – מה שנשאר פחות או יותר הוא לדאוג לטיפוח, לבוש ושיער ליום האירוע. ובעוד שמלת כלה וחליפת חתן הם דברים שונים, הצורך בתסרוקות ותספורות יפות ומיוחדות הוא משותף לשני בני הזוג. על כן, אספנו עבורכם כמה טיפים חשובים – איך להכין את השיער לקראת החתונה, גם לחתן וגל לכלה. שיהיה במזל טוב!

גברים

תסרוקות ושיער לגבר לקראת החתונה זה עניין פשוט יותר אמנם, אבל בהחלט לא משהו שיש להקל בו ראש. יש לא מעט גברים שמוצאים את נושא עיצוב השיער מאתגר וחוששים מהעניין הזה לקראת היום הגדול. למשל, גברים מקריחים או בעלי שיער דליל מחפשים בדרך כלל את הדרך למראה שיער מלא ולמרבה המזל יש בהחלט פתרונות לא רעים. אפשר לבצע השתלת שיער בישראל, אבל צריך לזכור כי מדובר בתהליך החלמה וצמיחה ארוך למדי, אז ההמלצה שלנו היא להתחיל אותו לפחות שנה לפני החתונה ואם לא הספקתם, עדיף למצוא פתרונות אחרים. אם אתם מעוניינים בתספורת או תסרוקת מיוחדת, כדאי לתת לשיער לצמוח למשך כמה חודשים לפני האירוע ולהסתפר שלושה ימים לפני החתונה לכל היותר, כדי שהשיער לא יצמח שוב וייראה לא מסודר.

חתן וכלה כך תכינו את השיער ליום החתונה-

נשים

נשים נוטות לעשות שינויים מהירים וגדולים יותר בשיער מגברים וזה בהחלט בסדר גמור, אבל חשוב לא לעשות את זה ממש לפני החתונה. הסיבה לכך היא ששינויים חדים כמו צביעה של השיער בצבעים מיוחדים או תספורות קצרות במיוחד, עשויים להביא למצב בו יהיה קשה ליצור תסרוקות רצויות ביום החתונה. לכן, הטיפ הכי חשוב שאפשר לתת לכלות לעתיד, הוא להפסיק עם השינויים והניסויים כחצי שנה לפני החתונה כדי לתת לשיער לצמוח באופן טבעי ולהאריך אותו. מה כן כדאי לעשות בזמן הזה? ובכן, זאת תקופה מצוינת לטפח ולהזין את השיער בחומרים טבעיים חיוניים. כדאי בהחלט לרכוש מסיכות לשיער, קרמים ותכשירים על בסיס טבעי בלבד שיעזרו לשיער לצמוח וישוו לו מראה מלא ובריא.

אם אפשר – סימולציות

לפני החתונה גם החתן וגם הכלה ייגשו למעצבי שיער שיפנקו אותם בתסרוקת או תספורת מיוחדת. פעמים רבות, מדובר בפעם הראשונה בה אחד מבני הזוג הולך על הסטייל הזה ולפעמים זה יכול להסתיים במפח נפש כאשר אחד מהשניים לא מרוצה מהתוצאה הסופית. לכן, טיפ חשוב שיש לנו לתת הוא לבחור במעצבים המאפשרים סימולציה או תספורת מקדימה כך שתדעו בדיוק איך זה הולך להיראות ביום האירוע.

הקפידו על הדברים האלו וסביר מאד שתהיו מרוצים מהמראה שלכם ביום החתונה. בסימן טוב ובמזל טוב!