מעוניינים לקחת משכנתא בפעם הראשונה אחרי החתונה? פנו למומחים ב"חכם משכנתאות"

התחתנתם ועתה מעוניינים לרכוש בית בו תקימו משפחה? אתם בהחלט במסלול הנכון. עם זאת, אם חשבתם שלהרים פרויקט כמו חתונה היה מתיש, את עתידיים לגלות שבכול הנוגע לרכישת בית הדרך הרבה יותר תלולה. לא רק שיש להבין איזה נכס מחפשים והיכן עדיף שהוא יהיה ממוקם, אלא בין היתר נדרשים להבין כיצד מצליחים לממן הוצאה כה משמעותית, ואף באופן מושכל. גם אתם עומדים לקחת משכנתא? כדאי שתדעו שעל אף שמדובר בצעד שעתיד להפוך את החלום לאפשרי, הוא צעד שעתיד לעלות סכומים משמעותיים, ולו בשל הצורך לשלם ריבית, והרבה ממנה. עוד כדאי לדעת שאם כולם לוקחים משכנתא, יש דרך לצלוח את המשימה בצורה אידיאלית ומותאמת לאורח החיים ולמצב חשבון הבנק. כיצד? מוזמנים להכיר את המומחים מבית "חכם משכנתאות"!

כולם מדברים על משכנתא

אין ספק שהמונח משכנתא אינו חדש לכם. לכולם ברור שמדובר בהלוואה משמעותית שמסייעת לרכוש נכס, וזאת בתמורה להחזר חודשי לאורך תקופה ממושכת. עם זאת, האם אתם יודעים שלא חייב להחזיר מדי חודש אלפי שקלים? האם אתם יודעים שקיימים לא מעט מסלולי ריבית, כאשר כל מסלול עשוי להשפיע בצורה שונה על מצב העובר ושב? האם אתם יודעים שאין זה בהכרח אידאלי לקחת את ההלוואה הגדולה ביותר שניתן להשיג? האם אתם יודעים שמומלץ לשקול מסלולי מימון חלופיים, ואף האם אתם יודעים שבהמשך הדרך מומלץ לעצור לבדוק האם ההלוואה עדיין אידיאלית? היו בטוחים שאם אינכם חיים את התחום, יש לא מעט דברים שאינם ברורים, וזה ממש בסדר. כל שנחוץ לעשות על מנת לנהוג בצורה אחראית זה להיעזר בגוף מקצועי שחי ונושם את התחום, ממש כמו חברת חכם משכנתאות. החברה בקיאה בכול מה שנוגע למשכנתא, עוסקת בתחום לאורך 8 שנים והיא מסייעת באופן פרטני לאינספור זוגות שמבקשים להטיב את נקודת הפתיחה.

 

 

מה הופך סיוע מקצועי לכדאי?

אם זה עתה התחתנתם, נראה שאתם מבינים עד כמה כל חיסכון חשוב, כך שאם הצלחתם לכסות את החתונה, זהו בהחלט ניצחון קטן. בנקודה זו רבים עשויים לתהות האם פנייה לחברת חכם משכנתאות מהווה צעד הנכון. האם לא מדובר בעוד הוצאה שניתן לחסוך, במיוחד לנוכח העובדה שרכישת נכס היא הוצאה אחד גדולה שיש לה התחלה אך לא סוף? זהו בדיוק הזמן לחדד שאין לראות בייעוץ מקצועי הוצאה, אלא חיסכון, ואף חיסכון משמעותי. היועצים המנוסים והאכפתיים מבית חכם משכנתאות יסייעו לכם לחסוך עשרות עד מאות אלפי שקלים, וכל זאת באמצעות בחירת מסלול ריבית אידיאלי נקודתית עבורכם.

4 גורמים משלימים

חשוב להפנים שבכול הנוגע ללקיחת משכנתא, מדובר בתמהיל שמורכב מ-4 גורמים משלימים: בחירת מסלול מבחינת ריבית, בחירת הסכום הנחוץ עבור הלוואה, בחירת סכום ההחזר החודשי ובחירת תקופת ההחזר. כאן עידו עוז, בעלי חכם משכנתאות, מסביר שכל קריטריון עשוי להשפיע בצורה ניכרת על איכות החיים וכמובן שגם על יכולת העמידה בתנאי המשכנתא. לאור כל זאת טוב לדעת שיועצי חכם משכנתאות בקיאים בתחום, כך שהם יודעים לבנות תמהיל אידיאלי עבור כל לקוח, וזאת תוך כדי שהם נעזרים בקשרים הרבים שהם יצרו לאורך השנים. קשרים עם סניפי הבנק השונים ועם גופי הלוואה חוץ בנקאיים.

סיוע מקצועי לכל אורך הדרך

גם אתם מבקשים לקחת משכנתא בצורה שקולה? יועצי חכם משכנתאות יסייעו לבחון את התמונה הגדולה. ייבחנו עבורכם את ערך הנכס, את מצבכם הפיננסי הנוכחי והעתידי, יפנו לסניפי הבנק האידיאליים, אלו שמתוך ניסיונם יודעים להעניק את התנאים הטובים ביותר, יסייעו להבין איזה סכום מוטב לקחת וכמובן שגם יסייעו לבחון את מסלול הריבית האידאלי ביותר. כמו כן, יש לזכור שאולי התחייבתם לחיות חיים שלמים ביחד, אך לקיחת משכנתא אינה חתונה קתולית, משמע בהמשך הדרך מוטב לשקול מחזור משכנתא. דרך צלחה!