אחרי החתונה בונים את העתיד: במכללת פסגות תוכלו לרכוש לעצמכם מקצוע מבוקש לחיים!

מחפשים איך לפתח את עצמכם מבחינה מקצועית אחרי החתונה? הכירו את מכללת פסגות, שמציעה מגוון קורסים ולימודים לכל הגילאים ובמגוון תחומים, החל משוק ההון ועד נדל"ן ויזמות. במאמר שלפניכם פירטנו אודות הקורסים השונים שאפשר ללמוד במכללת פסגות.

אודות מכללת פסגות

אחרי תכנון החתונה הזוג המאושר צריך לבחור מהו הכיוון התעסוקתי שאליו פניו מופנות. אחת הדרכים לגלות זאת היא באמצעות לימודים בתחום שמעניין אתכם, כמו לימודים במכללת פסגות. מכללת פסגות הינה מכללה ללימודי שוק ההון ומסחר בבורסה וכן תחומים נוספים, אשר הוקמה בשנת 2005 ומתמקדת בהכשרת משקיעים וסוחרים. מטרת הלימודים במכללה זו היא הכשרה מעשית ומקצועית של סוחרים ומשקיעים בתחומים השונים של שוק ההון. כמו כן, בשנים האחרונות נוספו קורסים הקשורים לנדל"ן, והיום תוכלו למצוא קורסים של שמאות רכוש, ייעוץ משכנתאות ואף יזמות עסקית.

קורס שמאי מקרקעין

שוק הנדל"ן נמצא בשיא פריחתו, מה שמשפיע לטובה על אפשרויות התעסוקה בתחום זה ומייצר הזדמנויות עבודה רבות. אחת מהן הינה שמאות מקרקעין, אשר האנשים העוסקים בתחום זה נהנים משכר גבוה עקב הביקוש הגובר בתחום. שמאי מקרקעין מהווה דמות מרכזית בשוק הנדל"ן. הוא עוסק בהפשרת קרקע, הפקעות נכסים, מיסוי מקרקעין, היטל השבחה ועוד. כמו כן, הוא המוסמך החוקי והבלעדי לקביעת השווי של נכס נדל"ני כלשהו. לימודים בתחום שמאות מקרקעין יקרבו אתכם לעבר המשרה הנחשקת ויפתחו בפניכם אופציות תעסוקה רבות.

לימודי יועצי משכנתאות

במכללת פסגות יש שני קורסים ליועצי משכנתאות – קורס למתחילים וקורס מתקדם. בקורס הבסיסי לומדים על קריטריונים לקבלת משכנתא ופתרונות למסורבי משכנתא, ריביות ולוחות סילוקין, מסלולי הלוואת משכנתא וסוגי ריביות ועוד. בקורס המתקדם לומדים מסלולים ואסטרטגיות לבניית תמהיל משכנתא, בניית תיק משכנתא ודרכים למחזור משכנתא. הלימודים מהווים פתח לעבודה בתחום מבוקש, שכן אנשים רבים נעזרים ביועץ משכנתאות בתהליך רכישת דירה.

 

 

לימודי נדל"ן

לימודי נדל"ן במכללת פסגות נחלקים לארבעה קורסים: קורס השקעות ויזמות נדל"ן, קורס תיווך נדל"ן, קורס נדל"ן מתקדם וקורס השקעות מעבר לים. קורס השקעות ויזמות נדל"ן מכיל טכניקות שמאפשרות לייצר הכנסות פאסיביות ובכך להגדיל את ההון העצמי. בקורס עורכים ניתוחים של עסקאות ולומדים כיצד לתרגם את ההצלחה לעשייה פרקטית, מבצעים פרויקט גמר, מתנסים במערכת לומדה ייחודית ויוצאים לסיורי שטח במהלכם נחשפים לטיפים לעשייה מוצלחת. בקורס תיווך נדל"ן נרכשים כלים וידע משפטי אודות תיווך מקרקעין ולקראת מבחן רשם המתווכים. הקורס בן עשרה מפגשים בשעות הערב המועברים בצורה פרונטאלית ואונליין.

קורס יזמות עסקית

בקורס יזמות עסקית נרכשים כלים לאיתור הזדמנויות עסקיות, הקמת עסק מצליח וקבלת החלטות נכונות. הקורס כולל עשרה מפגשים בהם לומדים אודות היסודות עליהם עומד המיזם העסקי, יצירת רווח וניהול פיננסי, ניהול תזרים ותוכנית עסקית, פרסום ממומן ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש ועוד. הקורס גם מעניק כלים פרקטיים של אסטרטגיות שיווקיות וכיצד לתרגם אותן להצלחה בשטח. הקורס מתאים לאנשים שמעוניינים להקים עסק ולהיכנס לעולם היזמות, לאנשים שרוצים לפצוח בדרך עצמאית ולקחת שליטה על העסק וכן לאנשים שרוצים ללמוד איך להתנהל נכון בעולם העסקי ולחסוך זמן או טעויות.

לסיכום

מכללת פסגות מציעה מגוון קורסים לכלל האוכלוסייה, בדגש על נדל"ן. תוכלו ללמוד שמאות מקרקעין, או לקחת קורסים כמו ייעוץ משכנתאות, לימודי נדל"ן, יזמות עסקית ועוד. קורסים אלה יקנו לכם ידע וניסיון תיאורטי כך שתוכלו אחריהם להשתלב בשוק הנדל"ן ולעבוד בתחום.