רעיונות מקוריים לחתונה

קבעתם תאריך, סגרתם דיג'יי, מצאתם המלצות על צלם איכותי ודאגתם לכל הסידורים החיוניים לקראת האירוע? ובכן, זה הזמן להיות יצירתיים ולמצוא רעיונות מקוריים ומיוחדים שניתן לשלב ביום המאושר בחייכם.

חתונה היא בדרך כלל אירוע חד פעמי, לכן זוגות שעומדים להינשא רוצים להעניק לאורחיהם חוויה ייחודית ובלתי נשכחת, ובשביל לעשות זאת חשוב להקדיש זמן ומחשבה גם לפרטים הקטנים של האירוע. סקרנים? אספנו לכם מגוון רעיונות מקוריים לחתונה!

ספר אורחים

מעטות החתונות שמאפשרות לאורחי האירוע לכתוב ברכה בספר אורחים ייעודי, וחבל – מדובר באטרקציה נהדרת עבור האורחים ומזכרת ייחודית לזוג. במקום לרכוש ספר אורחים פשוט ובנאלי, תוכלו לעצב בעצמכם את ספר האורחים האידיאלי ביותר, זה שכולל שלל תמונות מחיי הזוגיות, ציטוטים משירים אהובים ועיצובים שקולעים לטעמכם האישי. אם הקשר ביניכם לבין עבודות יד הוא מקרי בהחלט – יש לא מעט מעצבים ומעצבות בנייר שישמחו לעשות זאת בעבורכם.

כרטיסי הושבה ייחודיים

בכניסה לאירוע, כל אורח מתייצב בפני המארח\ת ומקבל את כרטיס ההושבה שלו, בו כתוב מספר השולחן שבו הוא עתיד לשבת. בדרך כלל מדובר בנייר פשוט שהאולם מספק לאורחים כחלק מהשירות. רוצים להפתיע? דאגו להכין מבעוד מועד כרטיסי הושבה מדליקים ומיוחדים. למשל: כרטיסי הושבה הכוללים תמונות משפחתיות של המוזמנים, כרטיסים עם ציטוטים משירים, כרטיס הושבה שמאחוריו ישנו מתכון למאכל משפחתי אהוב ועוד. באמצעות הכנת כרטיס הושבה ייחודי ומקורי, האורחים יקבלו ערך מוסף ואף ישמרו את הכרטיס כמזכרת מן האירוע.

עמדה לשזירת פרחים

תארו לכם שכל האורחים בחתונתכם יהיו מעוטרים בשלל פרחים, בין אם מדובר בפרחים בשיער, פרח שמוצמד לעניבה או אפילו פרח שמציץ מתוך הכיס. תוכלו לעשות זאת באמצעות עמדה ייחודית לשזירת פרחים שתמוקם בכניסה לאירוע, כך תוכלו להבטיח שכל אורח שייכנס לאולם, יעבור דרך העמדה ויתקשט בפרח בהתאם לרצונו.

בקבוקים ממותגים

אם עדיין לא מצאתם את הרעיון המקורי לחתונה שלכם, וודאי תשמחו לשמוע על בקבוקים ממותגים, כשהמיתוג הוא כמובן – אתם! כיום ניתן להדפיס על מדבקות ייחודיות ולמתג עמן בקבוקי אלכוהול או בקבוקים לשתייה קלה, כשאלה יונחו על שולחנות האורחים. כמו כן, אם כבר ממתגים, אז למה לא להוסיף אמירה אישית? אספו ציטוטים מצחיקים, מטופשים ומעניינים ושלבו אותם על מדבקת המיתוג.

עוגת חתונה מפוארת

נדמה שחתונות הוליוודיות מתפארות בעוגות חתונה גדולות ויוקרתיות, ואילו בארץ, כמעט ולא ניתן למצוא עוגות חתונה בסגנון זה. חפשו קונדיטור או קונדיטורית המתגוררים באזור מגוריכם, ובררו אודות עוגת חתונה יוקרתית הכוללת 3 קומות לפחות. תופתעו לגלות שיש לא מעט עסקים שאופים עוגות חתונה מיוחדות ומרהיבות.

זיקוקים בחופה

אטרקציה מעניינת ואפילו זולה, היא שימוש בזיקוקים במהלך החופה. לפני תחילת החופה, דאגו שאחד מחבריכם יחלק לכל האורחים זיקוקים, כך במעמד החופה ועם כניסתכם לאולם, כולם יוכלו להדליק את הזיקוקים וליצור מראה מיוחד, מרגש ומקורי.

 

בחרו את הרעיונות האידיאליים ביותר בעבור האירוע שלכם, ונסו להיעזר בבני המשפחה והחברים על מנת לפתח את הרעיונות הללו ולהעניק לאורחים שלכם חוויה בלתי נשכחת! יש לא מעט רעיונות מקוריים לחתונה, כשכל מה שיש לעשות, הוא להיות יצירתיים ולחשוב מחוץ לקופסה. מזל טוב!