רעיונות מדליקים לחתונה שאפשר להכין לבד

אתם עומדים להתחתן וחשים שהשמיים הם הגבול אך התקציב מוגבל? ובכן גם אם יש לכם סבתא עשירה שממנת את החתונה, עדיין כיף רגע לקראת סיום הארגונים לעצור ולחשוב מה אתם יכולים לעשות בעצמכם ולא עוד שורה ארוכה של ספקים, וזאת בכדי להעביר לאורחים נגיעה אישית. כך למשל אפשר לעצב את קבלת הפנים, לפזר ברחבה מתנות קטנות וכדומה, ולו כי זה כיף, מעביר מסר ומחבר לאורחים. אי לכך בין אם מבקשים לחסוך ובין אם מבקשים להיות משוחררים ויצירתיים, הרי שאתם מוזמנים לעבור על כמה רעיונות נחמדים, וכמובן להוסיף כמה משלכם. מתחילים:

עיצוב עמדת הצילום

צילום תמונות מגנט הנו גימיק ידוע ומאוד אהוב, ואותו אפשר לקחת כמה צעדים קדימה באמצעות מעט השקעה. למה הכוונה? הכינו את עמדת הצילום בעצמכם – ניתן להכין מסגרת ולעצב אותה בדיוק כפי שרוצים, ניתן לייצר תפאורה פשוטה (למשל חוט כביסה שמציג חולצות בעלות הדפס מצחיק), ניתן להכין לאורחים אביזרי לבוש משלימים וכדומה. כיצד מתארגנים? עוברים על תמונות השראה, זורקים רעיונות, נסגרים על קונספט וקופצים לעיר – תמצאו הכל בחנות יצירה!

עיצוב מעטפה

כל זוג משקיע הרבה מחשבה כיצד לעצב את ההזמנה, אך פחות זוגות חושבים על המעטפה עצמה, ופה אתם מוזמנים להיות מקוריים. מה עושים? מוסיפים נגיעה אישית. כיצד? ניתן לרכוש חותמת שעווה (כן ממש כמו פעם) ולחתום עמה על כל מעטפה, ניתן לטבול תחתית של בקבוק קולה קטן בצלחת צבע ובכך לייצר חותמת בצורת פרח, ניתן להטביע טביעת אצבע של שניכם בתוך מסגרת של לב ועוד. כל עוד המשימה מתבצעת מהר, גם המעטפה תיהנה מעיצוב אישי – כי גם האריזה חשובה.

מזכרת קטנה מהחתונה

במקום לרכוש עוד עציצים ולחלק אותם הביתה לאורחים, ניתן לקחת מריצה, למלא אותה באדמה ובה לתקוע עשרות שקיות של זרעי העונה, כאשר על המריצה מוסיפים שלט הסבר (מבהיר שאלו זרעים של אהבה שנמסרים כמתנה). עוד רעיון? הזמינו מראש עטיפות קטנות ויפות (לא חסרות כאלו), תמלאו אותן בממתקים (ממש כפי שהיה נהוג כשהיינו קטנים) ועליהן תוסיפו מסר – "משהו מתוק עבור הדרך חזרה".

שמח ברחבה!

תמיד כיף לצ'פר את הרוקדים ברחבה ופה תמצאו שלל רעיונות משעשעים, אחד מהם הוא לנדב את אחד מהחברים הטובים שיסתובב ברחבה ויציע את מרכולתו, כאשר הוא לבוש כמו מוכר משנות החמישים, כך שלגופו מחובר מגש עם היצע מגוון, היצע שבין היתר מציע למפזזים ברחבה זיקוקים, סיגריות (מכל הסוגים), בקבוקוני ויסקי קטנטנים, מסטיקים צבעוניים, שערות סבתא, קוביות קרח עשויות ממשקאות אלכוהוליים וכדומה.

סיבה למסיבה

קיבלתם חשק לצאת מהקופסא ולהשקיע מעט מחשבה לגבי הדברים שגם אתם יכולים לעשות? מצוין, זוהי בהחלט הייתה הכוונה, ותזכרו שאין להירתע, כיוון שאתם בוחרים את רמת הקושי ואת הקונספט הרצוי, כך שלא רק האורחים ייהנו, אלא בראש ובראשונה גם אתם המארחים!