מארגנים חתונה בפיג'מה: איך להפיק חתונה אונליין, ואיך זה קשור לספק האינטרנט שלכם?

בין אם אתם עסוקים במיוחד ולא יכולים להתפנות לארגוני החתונה, ובין אם פשוט נוח לכם לארגן את האירוע מבלי לצאת מהבית – טוב לדעת ששנת הקורונה הביאה עמה שלל חידושים בתחום ארגון החתונות, חידושים שסביר להניח יישארו איתנו גם בהמשך. איך תוכלו להפיק חתונה דרך האינטרנט, אילו פגישות ניתן לקיים בזום, ואיך כל זה קשור לספק האינטרנט שלכם? כל התשובות במאמר שלפניכם.

ארגון חתונה באמצעות האינטרנט: הרבה יותר קל ופשוט מאשר בעבר!

אולי זו שנת הקורונה שהביאה עמה חידושים, משום שאילצה לא מעט זוגות לארגן את החתונה בשלט רחוק, להיפגש עם ספקים באמצעות "זום", ולצאת לסיורים ווירטואליים באולמות האירועים (משום שהם היו סגורים במשך רוב ימות השנה). מה שבטוח, כיום הרבה יותר פשוט וקל לארגן חתונה אונליין, לסגור חוזים מבלי לצאת מהבית ולקבוע פגישות ווירטואליות עם הספקים. לשם כך, חשוב שיהיה לכם ספק אינטרנט איכותי, כזה שיאפשר לכם להתחבר בקלות לפגישות מקוונות, ולארגן את כל האירוע ללא ניתוקים או כשלים. מי שעשוי להיות אידיאלי בעבורכם, הוא ספק ITC, שיש לו מגוון רחב של יתרונות. מעבר לעובדה שהוא מקנה גם ספק וגם תשתית, תוכלו ליהנות גם מהשירותים השונים שהוא מציע, כמו שירות "אנטי ספאם" וכו'.

אגב, ITC הוא ספק אינטרנט שמתאים הן ללקוחות עסקיים והן ללקוחות פרטיים. כך שאם אתם מנהלים עסק בתחום, בהחלט כדאי לשקול זאת לחיוב.

מארגנים חתונה בפיג'מה: איך להפיק חתונה אונליין, ואיך זה קשור לספק האינטרנט שלכם?

מאיפה מתחילים?

תכנון החתונה עשוי להיות משימה די מאתגרת, אבל כדי לעשות זאת באפן מושכל, כדאי להכין צ'קליסט לחתונה, הכולל את כל הספקים הרלוונטיים לכם, כל המשימות שיש לסגור, וכמובן כל הדברים שצריכים להתבצע עד ליום האירוע. כדאי ליצור מסמך דיגיטלי (היעזרו בגוגל דוקס), ולשבץ לעצמכם משימות בלוח השנה, כך תוכלו לשמור על סדר וארגון במהלך תכנון האירוע.

הגדירו לעצמכם תקציב, ונסו לעמוד בו כמה שניתן. פה נעצור לציין שיש לא מעט דרכים לחסוך בעלויות האירוע, וכדאי לקחת זאת בחשבון.

פגישות ווירטואליות עם ספקים: "זום" כבר יש לכם?

במהלך ימי הקורונה, זוגות רבים נפגשו עם הספקים הפוטנציאליים באמצעות אפליקציית "זום", מה שעשוי לחסוך לא מעט זמן. אם למשל, יש שני תקליטנים שאתם מתלבטים לגביהם, תוכלו לקיים עם שניהם פגישות ווירטואליות, ולראות עם מי מבניהם יש לכם כימיה יותר טובה, מי מציע את ההצעה המשתלמת ביותר וכו', ולבצע השוואה מושכלת. לאחר מכן, תוכלו להיפגש עם התקליטן שנבחר פנים מול פנים. את אותה הפרוצדורה תוכלו לבצע עם כל ספק אחר, החל מצלמים, דרך מנהלי אירוע, ועד למעצבי אירועים. במקום לנסוע ממקום למקום ולהגיע לפגישות שעשויות להימשך כמה שעות – תוכלו לקבוע פגישה ווירטואלית, לחסוך בזמנים ולייעל את תהליך ארגון החתונה.

טיפ: כדאי לברר מול אולמות האירועים, אם הם מקיימים סיורים ווירטואליים באולם, ואם ניתן לקבל סרטוני וידאו של המקום. מה שיחסוך לכם את ההגעה לשם, ויאפשר לכם להתרשם מהאולם ולהבין אם הוא מתאים לכם או לא.

מתי כן צריך להיפגש עם הספקים באופן פרונטלי? רק אחרי שקיבלתם את הצעת המחיר והיא מקובלת עליכם, ורק אחרי שבחרתם את הספק שאיתו תרצו להמשיך בתהליך.

להירשם ברבנות, לצהר או לארגון חילוני: בררו אם ניתן לעשות זאת אונליין

בשנה האחרונה ארגון רבני צהר אפשר לזוגות לנהל את כל תהליך ההרשמה בצורה מקוונת, וחלק ממשרדי הרבנות ברחבי הארץ גם אפשרו זאת. שווה לברר אם עדיין ניתן לבצע את ההרשמה וההליך כולו דרך האינטרנט, לרבות הפגישות עם העדים. גם ארגונים שמארגנים חתונות חילוניות מאפשרים להירשם אונליין, כך שגם אם אינכם מתכננים חתונה כדת משה וישראל, שווה לבדוק אם ההרשמה יכולה להתבצע דרך הרשת, ומבלי לצאת מהבית.

אגב, את תהליך המקווה אמנם לא ניתן לבצע בצורה מקוונת (כי בכל זאת… צריך לטבול), אבל את הדרכת הכלה בהחלט ניתן, כמו גם את הפגישה הראשונית עם הרב. בררו זאת מול הרבנות או משרדי צהר שאליהם נרשמתם.

לארגן חתונה דרך האינטרנט: לא קשה כפי שחשבתם

אז רגע לפני שאתם קובעים פגישות פרונטליות, ומתחילים לשוטט בין אולמות אירועים, בהחלט כדאי ומומלץ לברר אם ניתן להמיר את הפגישות הפרונטליות למקוונות, ואם ניתן לבצע את התהליכים הבירוקרטיים דרך האינטרנט. כאמור, על מנת לקיים את הפגישות בצורה חלקה ומבלי שיהיו ניתוקים, מוטב לוודא שיש ברשותכם חיבור טוב לרשת, בדיוק כפי שמציעה ספקית האינטרנט ITC. מה נותר? להכין רשימה מסודרת, ולהתחיל לארגן את חתונת החלומות שלכם.

מזל טוב!