כך תפיקו ירח דבש ארוך וחלומי באירופה

לאחר יום החתונה הגיע הזמן לתכנן את ירח הדבש. אם אתם רוצים לקחת את הזמן ולהנפיק את המיטב, להלן הדרך הטובה ביותר להפקת חופשה חלומית ובלתי נשכחת, במיוחד בשבילכם.

ארגון והפקה של ירח דבש ארוך באירופה: כך תעשו זאת

השלב הבא לאחר יום החתונה הוא כמובן תכנון ירח הדבש. אם בעבר זוגות רבים הסתפקו בוויקנד קצר באירופה, כיום ניתן לראות מגמה מסקרנת: זוגות שנוסעים לתקופה ארוכה לאירופה, לחגיגות ירח הדבש. בכדי שתוכלו לשהות למשך תקופה ביבשת (כלומר יותר מחודש) ולנוע בין מדינות באופן חופשי, ניתן לברר זכאות לאזרחות פורטוגלית. מדובר בתהליך שלוקח בממוצע כשנה, ומהווה השקעה כספית יוצאת דופן בעבורכם – בשל האפשרויות הגלומות באזרחות זרה. ניתן לראות כי בזכות התנאים המקלים של ממשלת פורטוגל עשרות אלפי ישראלים כבר הוציאו דרכון, ובאמצעותו הם מטיילים ביבשת כמו גם מתגוררים למשך תקופה מסוימת באחת מהמדינות. מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם כזוג צעיר לקחת הפסקה מקצב החיים העמוס ולנצל את חופשת ירח הדבש לצורך השתקעות ארוכה, התניב לכם אפשרות להפקה של ירח דבש יוצא דופן.

כך תפיקו ירח דבש ארוך וחלומי באירופה-

 

מה חשוב לדעת לפני שנוסעים לאירופה?

חלק בלתי נפרד מתכנון מסלול לטיול ארוך כולל קבלת המלצות דרך מטיילים ומקומיים. בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד ברחבי הרשת הוקמו אתרים ייעודים לצורך תכנון טיולים, כולל המלצות קונקרטיות על מלונות, אטרקציות וכן דרכי הגעה חסכוניים. כאמור, באמצעות דרכון זר ניתן לנוע בין מדינות האיחוד באופן חופשי וללא הגבלת זמן, ועל כן בחינת האופציה הזו היא חיונית בתהליך התכנון. נוסף לכך, חשוב לקבוע מראש את התקציב שלכם. בהתאם לתקציב, תוכלו לתכנן טיול המשלב בין מלונות לבין דירות להשכרה לטווח קצר, כל זאת מתוך מטרה להפיק את המיטב מהטיול – מבלי להישאר עם חור בכיס. בחלק ממדינות אירופה ניתן להשכיר קרוואן או אפילו ללון בשטח (ואל תשכחו כמובן להצטייד בציוד הנדרש לקמפינג), ולכן בתהליך התכנון ניתן בהחלט לגלות גם יצירתיות ופתיחות לצורך הפקה של ירח דבש מקורי שאינו כולל רק את אתרי החובה למטיילים.

שימוש בפלטפורמות החברתיות לצורך תכנון טיול

הצטרפות לקבוצות ברשתות החברתיות מהווה גם היא דרך מצוינת לתכנן את הטיול שלכם. מאחר ומדובר בטרנד חדש יחסית של טיולים ארוכים לצורך ירח דבש, תוכלו דרך הקבוצות לקבל מידע מזוגות שהפיקו ירח דבש התואם את הציפיות שלכם. תיאום ציפיות מהווה גם הוא חלק משמעותי מהתכנון: בדקו מה כל אחד מבני הזוג מצפה לקבל מהטיול, האם יותר טבע או שמא אטרקציות? ככל שתהיו מתואמים מבחינת הציפיות שלכם, כך תוכלו לוודא כי בסופו של דבר אתם נמצאים על אותו קו ומגשימים האחד את החלום של השני. לסיכום, באמצעות הטיפים הבאים תוכלו בהחלט להפיק ירח דבש מרגש – וארוך במיוחד.