מתנות עם ערך מוסף לילד בר מצווה

מזל טוב! הנה ילדכם המתוק גדל והופך לנער, ותכף הוא חוגג את בר המצווה שלו. אתם כהורים של חתן בר המצווה, בוודאי רוצים להעניק מתנה שיש בה ערך מוסף, וכזאת שתספק לו חוויה בלתי נשכחת ואפילו חוויה לימודית. כדי להפתיע את ילדכם עם מתנה שתיזכר לעד, אפשר לבחור כמה רעיונות למתנות מוצלחות שיש בהן ערך מוסף. אז במה מדובר? קבלו רשימה של 4 מתנות מעולות לבר המצווה:

לימוד אנגלית וחופשה בארה"ב

מי שרוצה להעניק לילד שלו את היכולת לדבר אנגלית שוטף, כמו גם לכתוב טוב יותר ולקרוא אנגלית בצורה נכונה, יכול לבחור סאמר סקול כמתנה לבר מצווה. סאמר סקול כידוע, היא חופשת קיץ שנועדה לילדים ובני נוער, אשר מגיעים לארצות דוברות אנגלית ולומדים בהן את השפה. כמו למשל סאמר סקול בארה"ב, מדינה ענקית בה הילדים לומדים אנגלית, יוצאים לפעילויות שונות, מבקרים במוזאונים, יוצאים לסיורים ובעצם עושים כיף חיים! סאמר סקול מתקיים בדרך כלל בחופשת הקיץ והוא מספק לילדים הכרות עם חברים חדשים, חווית מדהימות, ויצירת חברויות לכול החיים!

טיסה בשמי הארץ

עוד אפשר לשמח ולהפתיע את ילד בר המצווה באמצעות הזמנת טיסה בשמי הארץ. כיום, אפשר לצאת לטיסה פרטית עם מטוס קטן שיעבור מעל כול האזורים היפים של ארץ ישראל. נוסף לכך, אפשר לחוות את ההתרגשות של הטיסה גם באמצעות טיסה בכדור פורח או באמצעות רחפן – מה שמקנה חוויה מדהימה עבור כול המשפחה!

מתנה לבר מצווה

קורס צלילה

דרך נוספת באמצעותה הילד יכול להכיר עולם חדש, מתקיימת באמצעות צלילה אל המים העמוקים. כדי להעניק לילד חוויה יוצאת דופן, ניתן לרכוש קורס צלילה שמתקיים באילת, או באזור המרכז, בחיפה ובשאר אזורים הקרובים אל הים. הקורסים יכולים להמשך כמה שעות או כמה ימים, זאת בהתאם לקורס שתבחרו. את המתנה ניתן להעניק גם בעת חופשה משפחתית, בעוד שמרבית הקורסים שיורדים לעומקם של יותר מ 5 מטרים  – יעניקו לילד תעודת צוללן מקצועי. בכך, הילד שלכם יוכל להכיר את עולם המים ולהתוודע לחיות ים מרהיבות ולעולם החי באופן כללי.

סדרת מפגשים עם מאלף כלבים

אם הנער חובב כלבים, תוכלו להזמין מאלף כלבים בכיר אשר יספק לילד ולכלב כמה מפגשי אילוף מרתקים. במפגשים תלמדו גם אתם וגם חתן בר המצווה כיצד לגרום לכלב להקשיב לכם. באמצעות האימון תוכלו ללמוד טריקים חדשים, לדעת איך הולכים עם כלב מבלי שימשוך את הרצועה, ולהכיר את עולם הכלבים מקרוב.

בזמן שהילד מבצע את הפעילות, בין אם מדובר באילוף כלבים, טיסה בשמיים, או צלילה אל מעמקי הים: מומלץ להסריט את הפעילות ולהקרין את הסרטון (לאחר שערכתם אותו) בערב בר המצווה. בכך תהנו  גם אתם, גם האורחים ובעיקר הילד שלכם מחגיגה נעימה, מרגשת ומוצלחת במיוחד!