נכנסים לבית חדש: כללי הברזל לעיצוב חדרי ילדים

עומדים להיכנס בקרוב לבית חדש? ובכן, האמת היא שזה לא ממש משנה אם מדובר על בית חדש שקניתם או על בית שכור שאתם מתכוונים אליו, זה בהחלט דבר מרגש ומיוחד, וזו גם הזדמנות נפלאה להתחדש ולרענן את המראה של הבית. אז כשאתם מתחילים לחשוב על ריהוט שאולי הגיע הזמן להיפרד ממנו וכן מתחילים לחשוב על הרהיטים שכן תרצו לרכוש, שווה בהחלט גם לחשוב לעומק על חדרי הילדים. זכרו שהמרחב המחייה הפרטי שלהם משפיע על מצב הרוח שלהם ואפילו על תהליכי הגדילה, ושווה בהחלט ליצור עבורם מרחב נעים, מכיל, נוח לשהייה ומזמין. אתם אולי חושבים עכשיו שמדובר על משימה מורכבת מדי, אבל האמת היא שזה משהו שכל אחד יכול לעשות ואפילו די בקלות. קיבצנו עבורכם את כללי הברזל שיעזרו לכם לעצב חדרי ילדים יפים ומזמינים. בהצלחה!

נכנסים לבית חדש: כללי הברזל לעיצוב חדרי ילדים

ספריות לילדים

משהו שחשוב מאוד להשקיע בו זה ספריות ילדים, מכיוון שזה יאפשר להם להצליח כמה שיותר בלימודים ובמשימות השונות שהם מקבלים בבית הספר. הרגלי הלמידה, הישיבה והארגון שהם ירכשו בגיל צעיר ילכו איתם שנים ארוכות קדימה ובהחלט ישפיעו על החיים שלהם כמבוגרים. בגלל שכולנו נדרשים לסדר וארגון ולהרגלי עבודה נכונים, בהחלט שווה להשקיע בספריה נוחה ואיכותית שתתאים לצרכים של כל ילד, כאשר חשוב כמובן להתחשב ברצונות שלהם וכן במגבלות החלל שאתם מעצבים.

בגדים ואחסון

עוד דבר שחשוב בהחלט לקחת בחשבון מהרגע הראשון זה פתרונות האחסון. מן הסתם אתם צריכים לדאוג לארונות גדולים בשביל הבגדים, אבל עליכם לזכור שלילדים יש בדרך כלל ציוד נוסף, וכך חשוב בהחלט לדאוג גם לפתרונות אחרים. ארגז מצעים יכול להיות רעיון לא רע, וכן שידות עם מגירות ומקומות אחסון. כמו כן אפשר בהחלט לשים בחדר ארונות נעליים או מתלים מיוחדים לנעליים עם מדובר על ילדים עם הרבה זוגות, מה שיכול לגרום לחוסר סדר ואי נעימות כשלא מוצאים להם מקום מתאים.

מיטה

המיטה היא חלק קריטי ביותר בעיצוב חדרי הילדים ולא רק בגלל המראה שלה. מיטה של ילדים צריכה להיות כזו המספקת להם תמיכה אורטופדית איכותית, כשחשוב לזכור שהם בשלב קריטי של גדילה והתפתחות. על כן, הדבר הראשון שצריך לבחון הוא האם המיטה מתאימה לצרכים הפיזיים שלהם ורק לאחר מכן יש להתאים אותה מבחינה עיצובית לשאר הדברים בחדר.

כללי ברזל לעיצוב חדרי ילדים

אז נגענו בפריטים הגדולים והחשובים ואנו רוצים לתת עוד כמה כללי אצבע ממש חשובים שצריך לזכור תמיד:

  • פחות זה יותר: לפעמים יש רצון להשיג כמה שיותר, מה שגורם להורים להעמיס רהיטים וציוד בחדר וכשזה יותר מדי זה בהחלט לא נוח. מומלץ להתחיל בקטן ולא להעמיס את החדר יותר מדי, ולאט לאט להוסיף פריטים אם יש בכך צורך.
  • משתפים את הילדים: זה לא משנה באיזה גיל הילדים שלכם, סביר להניח שכבר יש להם דעה ורצונות לגבי החדר שלהם. שתפו אותם בכל התהליך, וגם אם אתם לא מסכימים איתם, נסו לתת להם את התחושה שלפחות חלק מהבחירות הן שלהם.
  • לא מתפשרים: אל תתייחסו אל חדר הילדים כאל חלל שולי ולא חשוב. הם ירגישו את זה וזה בהחלט יפגע להם בדימוי העצמי. כבר מהרגע הראשון הראו להם כי החדר שלהם הוא קריטי וחשוב ממש כמו כל חלק אחר מהבית.

מאחלים לכם מעבר קל ונעים ובטוחים שעם תכנון תוכלו לעצב חדרי ילדים מקסימים, נעימים ומזמינים!