מקטרת ושמשייה: הפקת צילומי זוגיות בקונספט שנות ה80

מתכננים להפיק צילומי זוגיות בקרוב ברוח שנות ה 80? ובכן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך זה נציג בפניכם את כל האלמנטים והאביזרים אשר באמצעותם תוכלו להפיק יום צילומים בלתי נשכח.

צילומים בקונספט שנות ה 80: כך תוכלו להפיק יום צילום מושלם

צילומי זוגיות הפכו בשנים האחרונות לאחד הטרנדים החמים, ולא בכדי. מדובר ביום צילום המאפשר לכם להתחבר האחד לשנייה, ולקבל מזכרת אשר נשמרת למשך שנים רבות. במקום לקבוע יום צילום בנאלי, ניתן בהחלט לחשוב מחוץ לקופסה ולהפיק יום צילום בסגנון שנות ה 80. ראשית כל, לפני יום הצילום מומלץ לבצע מחקר אודות חנויות מיוחדות מהן ניתן לבצע רכישה מרוכזת של אביזרים, כמו לדוגמה לרכוש מקטרת בעיצוב ייחודי. מקטרת נחשבת לאחד האביזרים הבולטים של שנות ה 80, ובעיצוב ייחודי תוכלו לשדרג עוד יותר את אופי הצילום, בשל פריט בולט המתקשר באופן מושלם לאווירה אותה אתם מבקשים לייצר. כדי שתוכלו להיות מוכנים, עדיף להזמין את הפריטים לפחות כחודש לפני הצילום, כך שתוכלו לשאוב השראה ולבנות לוקים לצורך צילומי הזוגיות. דרך השראה ברשתות החברתיות ואפילו בצילומי המשפחה תוכלו לבצע בחירה נכונה של אקססוריז, צבעים ושובבות המשקפים בצורה מושלמת את רוח שנות ה80 העליזות והבלתי נשכחות.

צורות גיאומטריות – דרך מצוינת לשדרג את הצילום

חלק מהותי משנות ה 80 נוגע לצבעים דרמטיים ולטקסטורות המזוהות עם קבוצה של מעצבים איטלקים אשר השפיעו באופן משמעותי על העיצוב הדומיננטי של המאפיין את השנים הללו כמו גם שנות ה90. רקע מהווה חלק בלתי נפרד מהצילום, ולכן באמצעות הזמנה באינטרנט של טפטים בסגנון של צורות גיאומטריות, כמו גם צבעים בסגנון שחור לבן עם הבזקות של צבע. באמצעות רקע דומיננטי תוכלו לא רק לשדרג את הנראות של הצילומים אלא גם להיכנס לאווירה, הן באמצעות טפטים או הדגשה באמצעות המחשב של אלמנטים גיאומטריים.

לבוש: חלק בלתי נפרד מהקונספט של הצילום

כדי שתוכלו להתכונן בצורה הטובה ביותר לצילומים, נדרש לבחור מערכת לבוש התואמת את שנות ה80. חולצה עם כריות כתפיים, טייץ, צבעוני ונעלי ספורט הם פריטי חובה. נוסף לכך, מדובר בשנים עליזות למדי ולכן סקאלת הצבעים שלכם צריכה להיות סגול-ירוק-צהוב-כתום, ועדיף להימנע מצבים מונוכרומאטיים. צבעוניות היא שם המשחק כאן, ועל כן לפני הצילומים מומלץ לבצע רכישה של בגדים באמצעות חנויות וינטג' או לפשפש בארון של אמא ואבא, כך שתוכלו כזוג לחזור אחורה במנהרת הזמן – עם טוויסט עדכני.

 

לסיכום, באמצעות האלמנטים אותם ציינו כאן תוכלו להפיק צילומי זוגיות מקוריים או צילומי טראש בקונספט של שנות ה80. אל תחששו להגזים – רכשו קונפטי, משקפי שמש כמו גם אביזרים מדליקים בהם תוכלו להשתמש במהלך הצילומים, כל זאת כדי לייצור צילומים ייחודים ומקוריים.